Hazır Promosyon Ürünleri

Hazır Promosyon Ürünleri, Binlerce Çeşit ve Renkte Bulmak Mümkün...

 

VIP isme özel cüzdanlar, doğada çözünebilen kalemler, çeşit çeşit USB bellekler... Promosyon seçimi yaparken önünüze serilen binlerce ürün arasında kafa karışıklığı yaşamanız çok normal. Promosyon çalışmaları genelde, hedef kitle için düşünülen bir ürünle başlar, kataloglar karıştırılırken bambaşka ürünlere odaklanılıp farklı stratejiler kafada oluşturulur. Bütçeyi göz önünde bulundurulduğunda da tekrardan ilk seçilen ürüne karar verilip sipariş tamamlanır. Peki en çok tercih edilen promosyon ürünleri ile kampanya yapmak doğru mudur? Cevap çok net, hedef kitlenizi göz ardı etmemek şartıyla EVET! Çünkü alışıldık ürünleri kullanmak, yeniliğin ve yaratıcılığın önünü kapatmaz; aksine, ufak dokunuşlarla farklılaştırdığınız sıradan ürünler daha yaratıcı işler çıkarmanıza yardımcı olur. Çünkü her yeni ürün, beraberinde getireceğini tahmin ettiğiniz müşteri memnuniyetini sağlamayabilir. Şimdi müşteri memnuniyeti kanıtlanmış en çok tercih edilen promosyon ürünlerine göz atalım:


tukenmez kalem

1 - Kalem

 

Kim ne derse desin, kalemler promosyon siparişlerinde açık ara en önde giden promosyon malzemesidir. Renk renk, çeşit çeşit kalemlerin yanı sıra, son zamanlarda popüleritesini artıran markalı kalemlerin de (ör. pierre cardin kalem) siparişinde ciddi artış görülmektedir. Kurumsal renginizde, sağlam materyalden imal edilmiş hoş görünümlü bir kalemi hiç bir müşteriniz reddetmeyecektir.

 

 


promosyon ajanda

2 - Ajanda

 

Ajandalar, organizerler, defterler! Her ne kadar elimizin altında binlerce dolarlık dijital ajandalarımız olsa da, alışıldık yöntemlerden vazgeçmeyen bir toplumuz. Yeni yılda adresinize gelen bir ajandanın parlak deri kapağı, içini açtığınızda gelen kağıt kokusu, ve tatillerin işaretlendiği sayfalara uzun uzun bakışınız gözünüzün önüne geldi değil mi? Hal böyle iken, özenilmiş bir ajanda promosyonuyla potansiyel müşterilerinizin zihninde aynı etkiyi bırakmak için hiç beklemeyin.

 


 

bloknot

3 - Küp Blok

 

Masaların üzerinde adeta küçük bir billboard görevi gören küp bloknotlar hem çok ucuz hem de çok kullanışlı. Diğer promosyon ürünlerinin aksine bu ürünler matbaada üretilen gruptan olduğu için, küp bloğun boyunu ebatını hatta dış kalıbını size özel tasarımda imal ettirebilirsiniz. Üzerine basacağınız logo ve adresinizle bloknotun sevimli kağıtları, adeta mail-list çalışması gibi her yere dağılıp reklamınızı yapacaktır.

 


 

usb bellek

4 - Dijital Ürünler

 

Dijital çağın ivmelenmesiyle, daha önceden görsek uzay mekiği muamelesi yapacağımız ürünler artık “ihtiyaç” olmaya başladı. Sıradan bir esnaftan tutun şirket yöneticilerine kadar, mesai saatlerinin hemen her anında potansiyel bir usb bellek ihtiyacı var. Durum böyle iken, üzerinde markaların basılı olduğu usb bellekler de ciddi bir popüleriteye ulaştı. Fuarlarda, bayramlarda, türlü organizasyonlarda yapılan promosyon çalışmalarında USB bellek gibi dijital ürünler başarısını ispatlamış oldu.

 

Bunun yanı sıra tüm bu yoğun mesai saatlerinde gerek kişisel kullanım gerek iş amaçlı kullanımdan dolayı cihazlarımızın şarjı artık 1 gün bile dayanmaz oldu. Artık bir çok kişi çantasında taşınabilir şarj cihazları bulundurarak, iletişim çağında “iletişim kopukluğu” ‘nu göze almıyor.

 


promosyon sapka

5 - Tekstil Ürünleri

 

Konser, fuar, okul davetleri gibi toplu organizasyonların en çok tercih edilen ürünleri! Örneğin bir ağaç dikme şenliğinde herkese dağıtılan logolu şapkalar, ya da bir koşu yarışında, katılımcılara dağıtılan t-shirtler. Gerek sosyal sorumluluk yapılanmalarında, gerek ticari kaygılarla düzenlenen toplu organizasyonlarda, günün hatırasına bağlı kalınarak hazırlanan tasarımlarla, hayat bulan tekstil ürünleri, kalıcı bir iz bırakır!

 

İlgili İşler: